Skambinkite: +370 628 76278

Apmokėjimas.

Šio metu už itinkatalogas.lt užsakytus pirkinius galite atsiskaityti šiais būdais:

 • Bankiniu pavedimu

 • Grynaisiais pinigais pristatymo metu (Šiuo momentu šis atsiskaitymo būdas neprienamas)

 • mokejimai.lt sistemoje

Kaip pirkti.

 1. Visas prekes, kurias norite įsigyti, įsidėkite į krepšelį. Tai galite padaryti prekių sąraše arba prekės aprašyme.

 2. Įsidėję prekes į krepšelį galite spausti mygtuką Pradėti pirkimą. Tada būsite nukreipti į pirmą pirkimo žingsnį.

 3. Jei esate jau užsiregistravęs vartotojas - prisijunkite prie el. parduotuvės. Jei dar nesate užsiregistravęs pasirinkite viena iš pirkimo būdų : PIRKTI KAIP SVEČIUI arba REGISTRUOTIS. Jeigu registruotis nenorite, tuomet tiesiog pasirinkite "Pirkti kaip svečiui" punktą. Spauskite Tęsti.

 4. Antrame žingsnyje nurodysite savo kontaktus, kurie bus reikalingi pristatant prekę (adresą ir t.t.). Suvedę duomenis spauskite Tęsti.

 5. Pasirinkite Jums patogų pristatymo būdą ir spauskite mygtuką Tęsti.

 6. Pasirinkite apmokėjimo būda ir spauskite Tęsti

 7. Šiame žingsnyje matysite visą Jūsų užsakymo informaciją. Jūsų pasirinktos prekės, galutinė viso pirkinio kaina, pristatymo adresas, atsiskaitymo būdas ir t.t. Jei viskas yra teisinga, patvirtinkite užsakymą paspausdami mygtuką Užsakyti.

 8. - Jeigu rinkotės apmokėjimo būdą "Bankinis pavedimas", gausite apmokėjimo rekvizitus pagal kuriuos reikės atlikti pavedimą.

- Jeigu rinkotės mokėjimai.lt atsiskaitymo būdą, būsite nukreipta(s) į mokėjimai.lt tinklapį, kuriame pasirinksite apmokėjimo už prekes būdą.

- Jeigu rinkotės "atsiskaitymą kurjeriui grynaisiais", gausite užsakymo patvirtinimą ir atsiskaitysite grynais kurjeriui atvežus prekes.

 1. Atlikę užsakymą gausite el.laišką su patvirtinimu, kad Jūsų užsakymas priimtas.

Iškilus klausimams ar pastebėjimams, prašome kreiptis el.paštu info@itinkatalogas.lt arba telefonu +370 628 76278. Visuomet maloniai Jums padėsime.